STAVOS Chlumec n. Cidl. s.r.o
Tel./Fax: +420 495 485 316
info@stavos-chlumec.cz

STAVOS Chlumec n. Cidl. s. r. o.

Firma STAVOS Chlumec n. Cidl. s.r.o. má dlouhodobou tradici. Byla založena 1. 1. 1995 a od té doby se pevně umístila na trhu a neustále posiluje svoji pozici. Mezi naše hlavní činnosti patří stavební činnost, výroba a montáž plastových plotů, lisování termoplastů a další řemeslné práce. Neustále se snažíme obnovovat a rozšiřovat náš výrobní program a poskytovat Vám tak nejkvalitnější výrobky s nejvyšší užitnou hodnotou.

Naše firma se nachází na strategickém místě, přímo v centru města Chlumec nad Cidlinou. Toto město má vynikající polohu díky tomu, že leží na důležité spojnici: nalézá se 25 km od Hradce Králové, Pardubic i Poděbrad a Kolína a 80 km od Prahy. To také umožňuje firmě realizovat své zakázky po celé České republice.

Klademe důraz na komplexnost uspokojení potřeb konkrétního zákazníka ve spojení s kvalitou, pružností dodávek, osobním přístupem a dlouhodobými zkušenostmi. V současné době má firma 35 zaměstnanců, kteří jsou ochotni a schopni Vám poskytnout komplexní služby včetně poradenství. Dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější klienty.


© STAVOS Chlumec n. Cidl.      Plastové ploty, lisovna plastů