STAVOS Chlumec n. Cidl. s.r.o
Tel./Fax: +420 495 485 316
info@stavos-chlumec.cz

Lisovna plastů

STAVOS Chlumec n. Cidl. s.r.o. provozuje výrobu plastových výrobků na 6ti vstřikovacích lisech. Je zajištěn 3 směnný provoz a jsme schopni pružně reagovat na potřeby zákazníka s dodávkami do několika dnů. Primární důraz je kladen na kvalitu výlisků, termíny dodávek a spokojenost zákazníka.

Výrobu zajišťujeme z materiálů PP, PE, TEFLON.

Máme dlouholetou zkušenost s konstrukcí forem dle zakázkových požadavků. Konstrukci a servis forem zajišťujeme v kooperaci s našimi dlouholetými dodavateli, jež patří mezi špičky v oboru.

Rádi Vám spočítáme kalkulaci na Vámi požadované výlisky. a případně zajistíme kompletní realizaci formy - od návrhu až po lisování.

Projekty realizované za podpory EU

Firma STAVOS Chlumec n. Cidl. s.r.o. dlouhodobě pracuje na snížení energetické náročnosti provozu Lisovny plastů. Projekty "Komplexní řešení úspor energie v lisovně plastů", "Snížení energetické náročnosti lisovny plastů" a "Zvýšení účinného nakládání energií v lisovně plastů" navazují na dlouhodobou strategii v této oblasti a komplexně řeší úspory energií ve výrobě lisovny plastů. Jedná se hlavně o nahrazení starší výrobní technologie, která nedosahuje energetické efektivnosti nových moderních výrobních linek a instalaci FVE panelů. Cílem projektů je snížit energetickou náročnost výrobní linky na zpracování plastů. Projekty jsou realizovány za podpory OP PIK a MPO.

EU logo


© STAVOS Chlumec n. Cidl.      Plastové ploty, lisovna plastů